آراد برندینگ
خانه / نشاسته الوند / خرید نشاسته الوند به قیمت ارزان در کرج

خرید نشاسته الوند به قیمت ارزان در کرج

خرید نشاسته الوند در بازار تهران از طریق این سایت به صورت مستقیم امکان پذیر می باشد. کارخانه نشاسته الوند در شهر همدان واقع شده است و با تولید نشاسته سیب زمینی با کیفیت عالی، نیاز مصرف کننده داخل کشور را رفع می کند. انواع نشاسته سیب زمینی خوراکی و صنعتی از تولیدات این کارخانه می باشد.

نشاسته سیب زمینی چیست

نشاسته در همه غلات وجود دارد اما مقدار آن در غلات با یکدیگر متفاوت می باشد. سیب زمینی به عنوان یکی از این غلات که دارای مقدار زیادی نشاسته ذخیره شده در خود است شناخته می شود.
حتما در خانه هنگام برش دادن سیب زمینی متوجه سفید شدن چاقو شده اید! این همان نشاسته موجود در سیب زمینی است! در فیلمی که در ادامه برای شما قرار داده ایم نحوه تولید نشاسته سیب زمینی به صورت خانگی را مشاهده کنید.

تولید نشاسته سیب زمینی

نشاسته از گیاهان و منابع دیگری نیز به دست می آید مانند:

  • نشاسته گندم
  • نشاسته ذرت
  • نشاسته سیب زمینی
  • نشاسته تاپیوکا
  • نشاسته برنج
  • نشاسته لوبیا

که دو مورد آخر کمتر در کشور ما استفاده می شوند.

سیب زمینی از جمله غلاتی است که در زندگی انسان نقش بسیار پر رنگی دارد و ما موقف شده ایم که کاربرد ها و خواص زیادی از این گیاه کشف کنیم.

حجم بالای نشاسته موجود در این گیاه باعث شده تا از آن در تولید و استخراج نشاسته استفاده بسیاری بشود.

خرید نشاسته الوند

کارخانه نشاسته همدان

استان همدان در دهه 80 شاهد فعالیت کارخانه تولید نشاسته با نام شرکت صنایع تبدیلی الوند بود. این واحد تولیدی چند سالی تعطیل بود اما اخیرا شاهد فعالیت دوباره اش هستیم. محصولات تولیدی این واحد با کیفیت بالا پاسخ گوی نیاز بازار مصرف داخل و حتی خارج کشور می باشد.

انواع نشاسته سیب زمینی خام و پری ژلاتینه در کارخانه نشاسته سیب زمینی الوند همدان تولید می شود. از نشاسته خام بیشتر در صنایع غذایی استفاده می شود و عمده مصرف نشاسته سیب زمینی پری ژلاتینه در صنایع چسب سازی می باشد.

خرید نشاسته الوند

قیمت نشاسته الوند همدان

اطلاع از قیمت هر محصولی در هنگام خرید آن برای شخص خریدار بسیار اهمیت دارد. نشاسته به عنوان محصولی که از آن برای تولید محصولات دیگر استفاده می کنند دارای قیمت مشخصی می باشد اما خریداران این محصول که همگی کارخانه ها و تولید کنندگان بزرگ می باشند به دنبال کمترین قیمت خرید نشاسته سیب زمینی هستند.
به همین دلیل لزوم ارائه لیست قیمت بروز شده و معتبر محصولات احساس می شود، در همین راستا لیست قیمتی برای اطلاع شما عزیزان در ادامه قرار داده شده است که توجه شما را به آن جلب می نماییم.

خرید نشاسته الوند همدان

این نشاسته در صنایع حفاری نفت و گاز و همچنین در صنایع تولید چسب و کاغذ کاربرد بسیاری دارد. برای خرید نشاسته الوند به صورت مستقیم می توانید با ما در تماس باشید.
مجموعه آمیلوم به عنوان فروشنده مستقیم نشاسته سیب زمینی الوند همدان در اینترنت فعالیت می کند. شما می توانید با آسودگی خاطر و خیالی راحت نشاسته سیب زمینی مورد نیاز خود را از این مجموعه و به صورت اینترنتی تهیه کرده و در هر نقطه از کشور تحویل بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس:

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش نشاسته الوند

مرکز فروش نشاسته سیب زمینی الوند با بهترین قیمت

مرکز فروش نشاسته الوند انواع نشاسته سیب زمینی تولید شده در کارخانه را با قیمت …