آراد برندینگ
خانه / گلوکز / مرکز فروش گلوکز مایع ذرت در ایران

مرکز فروش گلوکز مایع ذرت در ایران

فروش گلوکز مایع در ایران از طریق این سایت انجام می شود. خریداران می توانند گلوکز مورد نیاز خود را در بسته بندی گالنی در حجم های مختلف مطابق با نیاز خود سفارش دهند. خرید و فروش گلوکز مایع در این مجموعه به صورت مستقیم از کارخانه انجام می شود.

گلوکز را در صنایع مختلف غذایی و غیر غذایی استفاده می کنند اما ایا شما به عنوان مصرف کننده این ماده از مشخصات و خواص آن آگاهی دارید؟

تولید گلوکز مایع ذرت در ایران

گلوکز مایع از جمله مشتقات به دست آمده از نشاسته می باشد. این ماده شیرین کننده با بهره گیری از فناوری روز و با روش های آنزیمی از نشاسته استخراج می شود. تولید کنندهای زیادی در ایران در این زمینه فعالیت می کنند که از جمله آن ها می توان به کارخانه های زیر اشاره کرد:

  • زر فروکتوز
  • گلوکزان
  • فروکتوز ناب

اسامی ذکر شده از جمله بهترین پالایشگاه های فرآوری ذرت در ایران هستند که انواع محصولات را از ذرت تولید می کنند.

فروش گلوکز مایع

آنالیز گلوکز ذرت

آنالیز گلوکز مایع ذرت به شرح زیر می باشد:

فروش گلوکز مایع

مرکز فروش گلوکز مایع ذرت در ایران

فروش گلوکز مایع

گلوکز در اغلب کارخانه های مواد غذایی کاربرد بسیار زیادی دارد به همین علت فروش گلوکز با قیمت مناسب در بازار اهمیت بالایی دارد. مجموعه آمیلوم با ارائه بهترین و مرغوب ترین گلوکز مایع ذرت در ایران به خریداران این امکان را می دهد که محصول مورد نیاز خود را در بسته بندی های متنوع بنا به نیازشان سفارش دهند.
بسته بندی گلوکز در گالن های ۵۰ الی ۳۰۰ کیلوگرمی و یا تانکر های ۲۲ تنی امکان پذیر می باشد. اگر شما هم از جمله خریداران گلوکز مایع ذرت هستید فقط کافیست تا با کارشناسان ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید تا ضمن اطلاع از نحوه خرید و قیمت روز گلوکز مایع، از نحوه خرید نیز آگاه شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

صادرات گلوکز ارگانیک با کیفیت منحصر به فرد

در چند سال گذشته ایران توانسته است در تولید محصولات نشاسته ای و گیاهی به پیشرفت چشم گیری دست یابد و در حال حاضر توانایی صادرات گلوکز ارگانیک و طبیعی با کیفیت من

کانال آمیلوم