فروشگاه نشاسته سیب زمینی وارداتی به صورت مستقیم

سیب زمینی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی انواع نشاسته وارداتی و تولید داخل را به صورت مستقیم به فروش می رساند. عرضه مستقیم محصولات باعث کاهش قیمت تمام شده آن می شود و هم خریدار و هم فروشنده تمایل بیشتری به این روش تجارت دارند. فروشگاه نشاسته نیز با عرضه سراسری انواع نشاسته سیب زمینی همواره تلاش دارد تا نشاسته را با قیمت مناسب به خریداران تحویل دهد.

نشاسته سیب زمینی و خواص آن

مواد و غلات زیادی در طبیعت وجود دارند که در آن ها نشاسته به مقدار فراوان وجود دارند. انسان از این غلات برای تامین نشاسته مورد نیاز خود استفاده می کند و اگر بخواهیم از آن ها نام ببریم باید به این مواد اشاره کنیم:

  • گندم
  • سیب زمینی
  • ذرت
  • تاپیوکا
  • برنج
  • لوبیا

که دو مورد آخر یعنی برنج و لوبیا تولید و کاربرد کمتری نسبت به بقیه موارد دارند.

استفاده از این غلات ذکر شده در بالا در همه جای کره زمین یکسان نیست و در بعضی مناطق به دلیل شرایط آب و هوایی امکان کاشت و پرورش همه آن ها وجود ندارد. در بعضی مناطق هم به دلیل عدم وجود توجیه اقتصادی امکان راه اندازی خط تولید نشاسته وجود ندارد. نشاسته سیب زمینی نیز در همین بحث جای دارد. یعنی به دلیل نیاز به سرمایه بسیار زیاد برای راه اندازی این محصول، در همه کشور ها این محصول تولید نمی شود.

البته در ایران یک کارخانه فعال در این زمینه به نام صنایع تبدیلی الوند وجود دارد اما همواره نشاسته های سیب زمینی وارداتی نیز در بازار خرید و فروش می شوند.

نشاسته سیب زمینی

نشاسته سیب زمینی وارداتی

بیشترین نشاسته سیب زمینی موجود در کشور ما تولید شده در کشور های اروپایی می باشند. در این زمینه می توان از کشور هایی مانند هلند، آلمان، اتریش، سوئد و فرانسه نام برد. در تصویر زیر آمار واردات نشاسته در سال 1396 را مشاهده می کنید.

واردات نشاسته در سال 1396

همان طور که در این تصویر مشاهده کردید بیشترین مقدار واردات مربوط به کشور هلند می باشد.

فروشگاه نشاسته سیب زمینی وارداتی

فروشگاه نشاسته سیب زمینی وارداتی در مدتی که از فعالیتش می گذرد همواره تلاش داشته است تا نشاسته را به عنوان یک ماده اولیه اصلی در صنایع غذایی و غیر غذایی کشور با قیمتی مناسب و رقابتی به دست مصرف کننده برساند. علاوه بر نشاسته سیب زمینی انواع دیگر نشاسته های وارداتی مانند نشاسته ذرت و تاپیوکا نیز در این فروشگاه موجود می باشد. این نکته نیز قابل ذکر است که باتوجه به افزایش قیمت ارز قبل از خرید باید از قیمت روز این محصولات آگاهی پیدا کنید.

منبع: نشاسته ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما