آراد برندینگ
خانه / نشاسته ایرانی / صادر کننده انواع نشاسته ایرانی صنعتی

صادر کننده انواع نشاسته ایرانی صنعتی

صادر کننده نشاسته ایرانی

صادر کننده انواع نشاسته ایرانی در زمینه فروش این محصول ارزشمند در کشور های منطقه فعالیت می کند. صادرات مواد اولیه صنایع غذایی در ایران رواج زیادی دارد. از جمله این مواد اولیه می توان به نشاسته اشاره کرد، نشاسته های مختلف مانند گندم، سیب زمینی و ذرت به دیگر کشور ها ارسال می شود، در سال ۱۳۹۶ در این بین سهم صادرات نشاسته ذرت بیشتر از باقی نشاسته ها بوده است.

نشاسته ایرانی

نشاسته ماده غذایی ارزشمندی است که از غلات استخراج می شود و در زندگی انسان نقش مهمی ایفا می کند. بیشترین نشاسته در دنیا از این غلات به دست می آید:

  • گندم
  • ذرت
  • سیب زمینی
  • کاساوا

که گیاه کاساوا به دلیل رویش در مناطق شرجی و گرم در ایران نمی روید و امکان تولید نشاسته نشاسته از کاساوا در کشور ما وجود ندارد.

طبق آنچه گفته شد انواع نشاسته گندم، سیب زمینی و ذرت در ایران توسط کارخانه های متعدد تولید می شوند. نشاسته های ایرانی به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب از بازار خوبی در زمینه صادرات برخوردار هستند.

صادر کننده انواع نشاسته ایرانی

صادر کننده نشاسته های ایرانی با صادرات انواع نشاسته خوراکی آماده همکاری با تجار، بازرگانان و کارخانه ها در کشور های منطقه می باشد. جهت خرید این محصول می توانید با مشاوران ما در تماس باشید و از قیمت روز و نحوه خرید و تحویل محصول در کشور مورد نظر آگاهی پیدا کنید.

منبع: نشاسته مارکت

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

خرید نشاسته صنعتی سیب زمینی با قیمت مناسب

خرید نشاسته صنعتی سیب زمینی با قیمت مناسب، به دلیل کاربرد‌های فراوانی که در موارد مختلف دارد؛ یکی از دغدغه‌های فعالان در حوزه‌های مختلف است. خرید نشاسته سی

کانال آمیلوم