آراد برندینگ
خانه / نشاسته سیب زمینی / مرکز پخش بهترین نشاسته سیب زمینی عمده

مرکز پخش بهترین نشاسته سیب زمینی عمده

نشاسته سیب زمینی عمده از طریق این سایت به خریداران عرضه می شود. انواع نشاسته سیب زمینی خوراکی و صنعتی را به صورت عمده از ما بخواهید. این مجموعه با فروش مستقیم انواع نشاسته، کمترین قیمت موجود در بازار را به شما ارائه می دهد.

آیا در مورد نشاسته سیب زمینی اطلاعاتی دارید؟ از خواص و کاربرد های این محصول با خبرید؟ با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد این محصول بدانید.

تولید نشاسته در ایران

سابقه تولید و استخراج نشاسته از غلات در کشور های مختلف به حدود ۱۰۰ سال پیش بر میگردد. در ایران نیز از سال های ۱۳۵۰ این صنعت فعالیت خود را با تولید انواع نشاسته گندم آغاز نمود.

نشاسته سیب زمینی عمده
رفته رفته با گذشت زمان و پیشرفت علم تولید نشاسته در ایران نیز پیشرفته تر شد و ضمن افزایش حجم تولید آن، امکان تولید نشاسته از سایر غلات فراهم شد. این غلات شامل ذرت و سیب زمینی می شود.
تولید نشاسته سیب زمینی در ایران در صنایع تبدیلی الوند همدان انجام می شود. فعالیت این کارخانه باعث شده تا ایران را به عنوان تنها کشور تولید کننده نشاسته سیب زمینی در خاورمیانه بشناسند.
انواع نشاسته سیب زمینی در بستته بندی های کیسه ای و در حجم ۲۵ کیلوگرم در این کارخانه تولید شده و به بازار عرضه می شوند.

فروش نشاسته سیب زمینی عمده

کارخانه ها و صنایع مختلف از نشاسته به عنوان یکی از مواد اولیه مورد نیاز خود استفاده می کنند. به همین دلیل نشاسته مورد نیاز خود را به صورت عمده خریداری می کنند.
مجموعه آمیلوم با فروش نشاسته سیب زمینی به صورت عمده، تلاش می کند تا این محصول را با قیمتی مناسب به دست مصرف کننده برساند و رضایت خاطر آن ها را جلب نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش نشاسته الوند

مرکز فروش نشاسته سیب زمینی الوند با بهترین قیمت

مرکز فروش نشاسته الوند انواع نشاسته سیب زمینی تولید شده در کارخانه را با قیمت …

کانال آمیلوم