آراد برندینگ
خانه / نشاسته ذرت / سایت فروش مستقیم نشاسته ذرت کارتن سازی

سایت فروش مستقیم نشاسته ذرت کارتن سازی

نشاسته ذرت کارتن سازی در این سایت به صورت مستقیم و به قیمت کارخانه عرضه می شود. در صورتی که مصرف کننده این نوع نشاسته هستید با ما تماس بگیرید.

نشاسته ذرت کاربرد بسیار گسترده ای در صنایع مختلف دارد که به عنوان مثال می توان از صنعت کارتن سازی به عنوان یکی از اصلی ترین مصرف کننده های نشاسته ذرت نام برد. در ادامه با ما باشید تا توضیحاتی در مورد این محصول و کاربرد آن در کارتن سازی ارائه نماییم.

تولید نشاسته ذرت در ایران

تولید نشاسته در ایران با نشاسته گندم آغاز شد و تولید نشاسته ذرت بعد از آن آغاز شد. کاربرد گسترده نشاسته ذرت باعث شد تا برای بر طرف کردن نیاز کشور به این ماده اولیه پر کاربرد، کارخانه های تولید کننده در داخل کشور احداث شوند.

نشاسته ذرت کارتن سازی

ابتدا تعداد کمی کارخانه برای این منظور ساخته شد اما با گذشت زمان و افزایش نیاز و همچنین پیشرفت تکنولوژی، تعداد بیشتری کارخانه تولید کننده نشاسته ذرت در ایران شروع به فعالیت کردند.
از جمله واحد های فعال در این زمینه می توان به نام های زیر اشاره کرد:

  • فرآوری فروکتوز ناب
  • زرین ذرت
  • زر فروکتوز
  • نشاسته البرز
  • گلوکوزان

تعداد کل واحد های فعال در زمینه تولید نشاسته ذرت بیشتر از اسامی ذکر شده می باشد.

کاربرد نشاسته ذرت در کارتن سازی

خاصیت اصلی نشاسته ایجاد غلظت و در اصطلاح ویسکوزیته در ماده مورد مورد نظر می باشد. یکی از کاربرد های نشاسته غلیظ کردن خمیر کاغذ می باشد. برای این منظور نشاسته را به خمیر کاغذ آماده شده اضافه می کنند تا کاغذ و یا مقوا پس از تولید از استحکام خوبی بر خوردار باشد.
در تولید کاغذ و مقوا خمیر در درجه حرارت بالا آماده سازی می شود و در صورتی که نشاسته نا مناسب به ان اضافه شود تولید کف می نماید که کار کارتن سازی را دشوار می کند.

نشاسته ذرت کارتن سازی

به همین دلیل برای جلوگیری از ایجاد کف از نشاسته ذرت استفاده می کنند. نشاسته ذرت در صنایع کارتن سازی و مقوا سازی کارایی بسیار خوبی از خود نشان داده است. از این نشاسته همچنین به عنوان پر کننده لایه های مقوا و یا در تولید ماده ضد آب کننده مقوا استفاده می شود.
نوع خاصی از نشاسته ذرت اصلاح شده که به نشاسته کاتیونیک معروف است در تولید کاغذ و مقوا بسیار کاربرد دارد که در حال حاضر تولید آن با کمی مشکلات روبرو شده است.

فروش مستقیم نشاسته ذرت کارتن سازی

نشاسته ذرت کارتن سازی ماده اولیه برای صنعت تولید کارتن محصوب می شود. همان طور که می دانید بسیاری از تولید کنندگان تمایل دارند تا مواد اولیه خود را به صورت عمده و مستقیم از کارخانه تهیه نمایند. مجموعه نشاسته آمیلوم به عنوان عامل فروش مستقیم نشاسته ذرت از کارخانه فعالیت می کند و نشاسته مورد نیاز شما را به قیمت کارخانه به دست شما عزیزان می رساند.
اگر تولید کننده کارتن و مقوا هستید و به دنبال نشاسته ذرت مناسب برای تولیدات خود می باشید می توانید با کارشناسان ما در این مجموعه در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولیدی نشاسته ذرت

کارخانه تولیدی نشاسته ذرت

کارخانه تولیدی نشاسته ذرت محصولات با کیفیت و مرغوب خود را به صورت مستقیم به …

کانال آمیلوم