آراد برندینگ
خانه / نشاسته تاپیوکا / خرید انواع مختلف نشاسته تاپیوکا

خرید انواع مختلف نشاسته تاپیوکا

خرید نشاسته تاپیوکا در انواع مختلف خود به صورت عمده و جزئی وجود دارد و تمام مصرف کنندگان عزیز در سراسر ایران می توانند از طریق راه های اینترنتی و ارتباطی برای خرید این محصول ویژه اقدام کنند. انواع نشاسته تاپیوکا چه به صورت خام و چه به صورت اصلاح شده در صنایع خوراکی و غیر خوراکی کاربرد دارد.

چرا نشاسته تاپیوکا یک نشاسته وارداتی می باشد؟

برای پاسخ به این سوال باید به شرایط آب و هوایی برای رشد این گیاه اشاره داشته باشیم. این گیاه یک گیاه معمولی نیست و دارای ساقه هایی بسیار ضخیم است که 90 درصد آن سرشار از نشاسته می باشد و اصولا در مناطق گرم و حاره ای رشد می کند.

منبع اصلی این محصول در کشور نیجریه می باشد و با وجود اینکه تایلند در زمره صادرکننده قوی این گیاه قرار دارد ولی باز هم نیجریه، در حال حاضر تولید کننده اصلی این گیاه شناخته شده است.

خرید نشاسته تاپیوکا

آیا نشاسته تاپیوکا پودر است؟

اکثر افراد وقتی اسم نشاسته می شنوند، پودر در ذهن آنها تجسم می شود و این تفکری کاملا درست می باشد ولی باید این نکته را ذکر کنیم که نشاسته تاپیوکا علاوه بر پودر نوع جامدی نیز دارد.

نشاسته تاپیوکا که در مرحله آخر جداسازی تولید می شود نشاسته پودری است، سپس به آن کاراملی را اضافه می کنند و به شکل مروارید یا تیله تبدیل می کنند و در نهایت آن را پخته و خشک می کنند.

بنابر توضیحات ارائه شده از نظر شکل ظاهری 2 نوع نشاسته تاپیوکا موجود می باشد : نشاسته پودری و مرواریدی.

خرید نشاسته تاپیوکا

قیمت خرید نشاسته

خرید نشاسته تاپیوکا از طریق راه های مختلفی امکان پذیر است. بخش عمده این محصول در حجم بالا و به صورت کلی به فروش می رسد. خرید در حجم بالا باعث کاهش قیمت تمام شده برای خریدار می شود به همین دلیل کارخانه ها و واحد های تولیدی بیشتر در حجم بالا خرید می کنند اما در بعضی مواقع نیاز به حجم کمی از این محصول داریم (برای تست نشاسته در فرمول تولید ماده غذایی یا مصرف خانگی) در این حالت نیز می توانید این نشاسته را از مجموعه ما تهیه کنید.

خرید نشاسته تاپیوکا در حجم بالا و حجم کم به سادگی امکان پذیر می باشد. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند.

منبع: نشاسته ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس:

مطلب پیشنهادی

فروشنده نشاسته تاپیوکا

فروشنده عمده نشاسته تاپیوکا صنعتی

فروشنده نشاسته تاپیوکا از طریق این سایت محصولات خود را به فروش می رساند. نشاسته …