آراد برندینگ
خانه / نشاسته الوند / فروشنده نشاسته الوند+ قیمت روز محصول

فروشنده نشاسته الوند+ قیمت روز محصول

فروشنده نشاسته الوند محصولات این کارخانه را که شامل انواع نشاسته سیب زمینی خوراکی و صنعتی می شود را به قیمت کارخانه عرضه می کند. این محصول همچنین به کشور های همسایه نظیر ترکیه، عراق و افغانستان صادر می شود. اگر شما هم قصد خرید نشاسته سیب زمینی به قیمت کارخانه را دارید می توانید با ما همراه شوید.

فروشنده نشاسته الوند

کارخانه نشاسته الوند با چندین سال سابقه در زمینه تولید انواع نشاسته سیب زمینی در استان همدان مشغول فعالیت می باشد. این کارخانه به عنوان تنها واحد تولید کننده نشاسته سیب زمینی در خاورمیانه انواع نشاسته از سیب زمینی را تولید کرده و روانه بازار داخلی و خارجی می نماید.

قیمت روز نشاسته

قیمت انواع نشاسته در حال حاضر با افزایش نسبی روبرو بوده است. دلیل این امر هم افزایش نرخ ارز و به تبع آن افزایش قیمت مواد اولیه تولید نشاسته می باشد. شما می توانید لیست قیمت انواع نشاسته را در زیر مشاهده نمایید.

صادرات نشاسته سیب زمینی

با توجه به مناسب بودن قیمت نشاسته تولید شده در ایران، صادرات این محصول همواره رونق خوبی داشته است. کارخانه های فعال در کشور های همسایه از مشتریان نشاسته سیب زمینی ایرانی می باشند. به همین دلیل تیم صادراتی این مجموعه آماده همکاری با تمامی تجار و تولید کنندگان در کشور های دیگر می باشد.

منبع: فروشگاه نشاسته

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی دانشمند
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

خرید نشاسته الوند به قیمت ارزان در کرج

خرید نشاسته الوند در بازار تهران از طریق این سایت به صورت مستقیم امکان پذیر …

کانال آمیلوم