آراد برندینگ
خانه / نشاسته صادراتی / مرکز پخش بهترین نشاسته گندم صادراتی

مرکز پخش بهترین نشاسته گندم صادراتی

نشاسته گندم صادراتی را می توانید به قیمت روز و به صورت عمده از این مجموعه تهیه نمایید. انواع نشاسته جهت صادرات از طریق این سایت در دسترس شما عزیزان می باشد. از جمله این محصولات می توان به نشاسته گندم،ذرت و سیب زمینی اشاره کرد.

در ادامه با شما در مورد انواع نشاسته گندم و تولید کنندگان مطرح این محصول در ایران صحبت خواهیم کرد همچنین آماری مربوط به حجم صادرات نشاسته به کشور های مختلف را بررسی می کنیم.

تولید نشاسته در ایران

با توجه به رونق کشاورزی در ایران و اهمیت کشت و برداشت غلات مانند گندم، ذرت و سیب زمینی و نقشی که این مواد در زندگی انسان ایفا می کنند ما شاهد فعالیت تعداد زیادی کارخانه تولید نشاسته در انواع مختلف در ایران می باشیم.

نشاسته گندم صادراتی
نشاسته از آرد غلات نام برده شده به دست می آید و از آن جا که برداشت گندم در ایران از حجم بهتری نسبت به ذرت و سیب زمینی برخوردار است تعداد کارخانه های تولید کننده نشاسته گندم در ایران نیز بالاتر از تولید کنندگان دیگر نشاسته ها می باشد.

از جمله تولید کنندگان مطرح این ماده در ایران می توان به اسامی زیر اشاره کرد:

  • نشاسته گل یاس
  • نشاسته گناباد
  • نشاسته آرد آذین

این واحد های تولیدی توانسته اند در طی سال ها فعالیتشان محصولات با کیفیت و مرغوبی را به دست مصرف کننده برسانند.

صادرات نشاسته گندم ایرانی

اهمیت صادرات و نقش آن در اقتصاد کشور بر هیچ کس پوشیده نیست. یکی از محصولاتی که در کشور ما تولید می شود و می تواند ارز بسیار خوبی را به سیستم مالی کشور تزریق کند نشاسته می باشد.

نشاسته گندم صادراتی
به همین دلیل تولید نشاسته گندم صادراتی و با کیفیت هدف اکثر تولید کنندگان این محصول می باشد و آن ها ضمن این که نیاز مصرف کنندگان این ماده در داخل کشور را پاسخ می دهند به بازار کشور های منطقه نیز می اندیشند.
جهت اطلاع از قیمت روز این محصول و اطلاع از نحوه خرید آن می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

منبع: آی نشاسته

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی دانشمند
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

فروشنده نشاسته گندم فوق تصفیه ارزان قیمت در کشور

فروشنده نشاسته گندم فوق تصفیه به علت خواص فوق العاده ی نشاسته گندم در میان ایرانیان بسیار پر طرفدار است. فروشندگان این نوع نشاسته همواره و در سراسر کشور در جهت

کانال آمیلوم