آراد برندینگ
خانه / نشاسته الوند / مرکز فروش نشاسته سیب زمینی الوند با بهترین قیمت

مرکز فروش نشاسته سیب زمینی الوند با بهترین قیمت

مرکز فروش نشاسته الوند انواع نشاسته سیب زمینی تولید شده در کارخانه را با قیمت بسیار مناسب به شما عزیزان عرضه می کند. نشاسته سیب زمینی الوند در بسته بندی 25 کیلویی آماده تحویل به خریداران موجود می باشد.

کارخانه نشاسته سیب زمینی در ایران

تولید نشاسته سیب زمینی نسبت به سایر نشاسته ها مانند گندم و ذرت، پر هزینه تر می باشد. به همین دلیل تعداد کارخانه های تولید کننده نشاسته سیب زمینی هم کمتر از سایر نشاسته ها می باشد.
در کشور ما صنایع تبدیلی الوند همدان با تولید نشاسته سیب زمینی تحت برند تک الوند فعالیت می کند. این واحد صنعتی به عنوان تنها تولید کننده نشاسته سیب زمینی در ایران و خاورمیانه شناخته می شود.

مرکز فروش نشاسته الوند

محصولات تولیدی در این کارخانه شامل انواع نشاسته سیب زمینی خوراکی و صنعتی و پری ژلاتینه می باشد. هر کدام از این نشاسته ها کارایی و کاربرد مخصوص به خود را در صنایع مختلف غذایی و شیمیایی دارند.
کارخانه نشاسته الوند همدان توانسته با تولید انواع نشاسته سیب زمینی علاوه بر تامین نیاز داخل کشور به صادرات این محصول نیز اقدام کند. نشاسته الوند همدان در کشور های همسایه نظیر عراف، ترکیه و افغانستان به خوبی شناخته شده می باشد.

قیمت خرید نشاسته سیب زمینی الوند

قیمت خرید نشاسته سیب زمینی الوند در مدتی قبل با افزایش زیادی روبرو شد. علت این افزایش قیمت را می توان در افزایش قیمت سیب زمینی به عنوان ماده اولیه اصلی برای کارخانه دانست، به هر حال در حال حاضر قیمت روز نشاسته سیب زمینی الوند همدان در لیست قیمت زیر اعلام شده است. توجه داشته باشید که عدد اعلام شده برای خرید در حجم بالا و حداقل 3 تن می باشد.

با خرید از طریق این سایت و مجموعه آمیلوم، می توانید اطمینان خاطر از قیمت اعلام شده داشته باشید.

مرکز فروش نشاسته الوند

خرید مستقیم هر کالایی در حجم بالا از کارخانه برای خریدار بسیار به صرفه تر می باشد.نشاسته هم به عنوان محصولی که در کارخانه های زیادی از آن به عنوان ماده اولیه استفاده می کنند باید با کمترین قیمت به مصرف کننده عرضه شود.

مرکز فروش نشاسته الوند

جهت خرید نشاسته سیب زمینی الوند همدان به صورت مستقیم از کارخانه می توانید با مجموعه آمیلوم در ارتباط باشید. این مجموعه به عنوان عامل فروش مستقیم این کارخانه در اینترنت فعالیت می کند.

نحوه خرید و ارسال سفارشات

در صورت تمایل به خرید نشاسته سیب زمینی الوند، می توانید با شماره های اعلام شده در ادامه این مقاله تماس حاصل نمایید. همکاران ما در بخش فروش مجموعه آمیلوم برای شما پیش فاکتور در حجم مد نظر شما را ارسال می کنند که پس از تایید باید نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایید.

مرکز فروش نشاسته الوند

مدت زمانی بین 3 الی 7 روز کاری برای آماده شدن سفارش شما زمان لازم است که پس از آماده شدن از طرف کارخانه به شما اعلام می شود.
ارسال سفارشات از طریق باربری انجام می شود اما در صورت تمایل، خریدار می تواند خود واسیله نقلیه باربری را به کارخانه اعزام کرده و بار را تحویل بگیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس:

مطلب پیشنهادی

پخش ارزان نشاسته سیب زمینی اصلاح شده

در مورد خواص و کارایی نشاسته های اصلاح شده چه می دانید؟ نشاسته اصلاح شده …