آراد برندینگ
خانه / نشاسته ذرت / قیمت هر کیلو نشاسته ذرت در بازار تهران

قیمت هر کیلو نشاسته ذرت در بازار تهران

قیمت هر کیلو نشاسته ذرت در بازار تهران اعلام شد. این نشاسته را می توانید به صورت عمده و بسته بندی شده در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید. هر کیلو نشاسته ذرت در حال حاضر 3700 تومان به فروش می رسد در ادامه لیست قیمت انواع نشاسته برای اطلاع شما قرار دارد.

از نشاسته ذرت چه استفاده ای می شود

این پودر سفید رنگ هنگام ترکیب شدن با آب به مایعی بی رنگ تبدیل می شود که در مقایسه با آرد، غلظت بیشتری به ما می دهد.

کاربرد اصلی همه نشاسته ها استفاده از خاصیت پر کنندگی و چسبندگی آن ها می باشد. از این پودر سفید رنگ در تولید مواد غذایی در کارخانه ها و حتی در آشپزی در رستوران ها و منازل استفاده های زیادی می شود.
کاربرد دیگر نشاسته ذرت استفاده از آن جهت رفع بوی نا مطلوب، چربی های مو و پوست و همچنین تمیز کردن لکه ها می باشد!

نشاسته ذرت همان آرد ذرت است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این دو ماده کاملا متفاوت با یک دیگر هستند!
آرد ذرت حاصل آسیاب شدن دانه های ذرت می باشد و رنگ آن مانند رنگ دانه های ذرت کمی زرد است، اما نشاسته ذرت حاصل اجرای فرآیند های پیجیده شیمیایی و اجرای روش های مختلف در دستگاه های صنعتی بر روی دانه های ذرت می باشد.

قیمت هر کیلو نشاسته ذرت

در مورد تفاوت های ظاهری این دو ماده پودری به غیر از رنگ باید به بافت متفاوت آن ها اشاره کنیم. آرد ذرت دانه بندی درشت تری نسبت به نشاسته ذرت دارد و در حالی که نشاسته ذرت بسیار نرم، سفید و یک دست می باشد.

بسیاری از خانم های خانه دار و افرادی که برای بار اول به دنبال نشاسته ذرت هستند در مورد تفاوت های این ماده با آرد ذرت اطلاعاتی ندارند و فکر می کنند که نشاسته ذرت همان آرد ذرت می باشد! در پاسخ باید گفت که این دو ماده کاملا متفاوت از یکدیگر هستند و استفاده از هر کدام از آن ها به جای دیگری نتیجه کار شما را به کلی تغییر می دهد!

کارخانه نشاسته ذرت ایرانی

در کشور ما کارخانه های متعددی در زمینه تولید نشاسته ذرت فعالیت می کنند. اسامی زیر تعدادی از آن ها می باشند:

 • زر فروکتوز کرج
 • فروکتوز ناب کرج
 • زرین ذرت شاهرود
 • مهشاد یزد
 • البرز کرج
 • گلوکوزان قزوین
 • گلشهد اصفهان

قیمت هر کیلو نشاسته ذرت

این کارخانه ها که در اصطلاح پالایشگاه های فرآوری غلات نامیده می شوند محصولات دیگری نیز علاوه بر نشاسته ذرت تولید می کنند. برخی از این محصولات به شرح زیر می باشند:

 • گلوکوز مایع
 • فروکتوز مایع
 • مالتودکسترین
 • سبوس ذرت

هر کدام از این کارخانه ها محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب به بازار عرضه می کنند به طوری که کشور های همسایه نیز از جمله مشتریان ثابت نشاسته ذرت ایرانی هستند.

قیمت هر کیلو نشاسته ذرت

نشاسته ذرت از کجا تهیه کنیم

خانم ها نشاسته ذرت از کجا می خرید؟ نشاسته ذرت از کجا میشه خرید؟ این ها سوالاتی هستند که به ذهن خریداران نشاسته ذرت خطور می کند!

همان طور که متوجه شدید نشاسته به عنوان ماده اولیه در بسیاری از کارخانه ها کاربرد دارد. به همین دلیل بازار فروش نشاسته به صورت عمده و در حجم های بالا فعال می باشد.

قیمت هر کیلو نشاسته ذرت

کارخانه تولید کننده به عنوان فروشنده نشاسته اصلی این پودر را در بین خریداران و مصرف کنندگان توزیع می کند. اما از آن جایی که ارتباط گرفتن با کارخانه برای خریداران سخت و زمان گیر است،فروش نشاسته به صورت مستقیم در اخیار عامل فروش کارخانه قرار دارد.
مجموعه آمیلوم به عنوان نماینده فروش کارخانه تولید نشاسته ذرت فعالیت می کند از همین رو خرید اینترنتی نشاسته ذرت نیز امکان پذیر می باشد.

خرید از آمیلوم به سادگی امکان پذیر می باشد، فقط کافیست با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا ضمن اطلاع از قیمت فروش نشاسته ذرت، پیش فاکتور مربوطه را دریافت نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس:

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولیدی نشاسته ذرت

کارخانه تولیدی نشاسته ذرت

کارخانه تولیدی نشاسته ذرت محصولات با کیفیت و مرغوب خود را به صورت مستقیم به …