آراد برندینگ
خانه / نشاسته سیب زمینی / فروش عمده اینترنتی پودر نشاسته سیب زمینی

فروش عمده اینترنتی پودر نشاسته سیب زمینی

نشاسته سیب زمینی چگونه تهیه می شود و خواص این نوع نشاسته چیست؟ نشاسته سیب زمینی بیشر در چه زمینه هایی کاربرد دارد؟ و این کاربرد ها به کدام خواص نشاسته سیب زمینی مربوط می شود؟
اینکه نشاسته سیب زمینی چگونه درست می شود امری بدیهی است این نشاسته از سیب زمینی بدست می آید به این صورت که، سیب زمینی را می کوبند و آن را له می کنند و نشاسته آن را جدا می کنند. و نشاسته جدا شده را خشک می کنند و این نشاسته بصورت پودر نشاسته سیب زمینی به فروش می رسد. کاربرد این نوع نشاسته بسیار گسترده می باشد که به آن اشاره خواهیم کرد.

موارد کاربرد نشاسته سیب زمینی

کاربرد نشاسته سیب زمینی

معمولا از نشاسته سیب زمینی با ترکیبی از سایر نشاسته های مودیفای شده که در نقطه ژلاتینه شدن پائینی دارند و ویسکوزیته آنها بالاست برای بهبود طعم انواع نودل در دهان و نیز افزایش ثبات محصول استفاده می شود. برای تولید نودل قبل از اینکه آرد موجود در دستور پخت نودل باعث افزایش ویسکوزیته محصول شود نشاسته سیب زمینی ژلاتینه شده که در آنبه کار رفته است آب موجود در مخلوط را جذب می کند و مانع افزایش ویسکوزیته مواد نودل می شود.
همچنین از نشاسته های مودیفای شده ذرت، سیب زمینی و تاپیوکا در محصولات گوشتی در مراحل خرد کردن و ریز ریز کردن گوشت و مرغ استفاده می شود تا در هنگام گرم کردن این محصولات کمی پف کرد و باعث استحکام بیشتر بافت محصول شود و نیز افزایش عمر گوشت و مرغ می شود.
از نشاسته مودیفای شده سیب زمینی و پیش ژلاتینه شده سیب زمینی و دیگر انواع نشاسته های موجود در بازار برای تولید محصولاتی مانند آب نبات، مارشمالو، مارمالاد، مربا و همچنین در تهیه خوراک دام استفاده می شود.
نشاسته سیب زمینی و دیگر انواع نشاسته های صنعتی و اصلاح شده را که از کیفیت مطلوبی برخوردارند را می توانید با توجه به نیاز و کاربری خود از سایت های فروش این محصولات به صورت مکاتبه ای از طریق ایمیل و یا تلفنی سفارش دهید و محصول مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن در محل تحویل بگیرید.

منبع: بازار غلات ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس:

مطلب پیشنهادی

پخش ارزان نشاسته سیب زمینی اصلاح شده

در مورد خواص و کارایی نشاسته های اصلاح شده چه می دانید؟ نشاسته اصلاح شده …