آراد برندینگ
خانه / نشاسته گندم / قیمت خرید بهترین نشاسته گندم

قیمت خرید بهترین نشاسته گندم

آیا می دانید نشاسته گندم چیست و چه کاربردی دارد؟ آیا تفاوت بین نشاسته و آرد گندم را می دانید؟ بهترین و مناسب ترین قیمت برای خرید انواع نشاسته گندم چقدر است؟

غلات و به ویژه گندم از دیر باز کاربرد های فراوانی در زندگی انسان داشته اند ، در ابتدا آرد غلات و سپس با پیشرفت علم و فناوری و استخراج نشاسته از آن ها،مصرف این مواد در زندگی بشر بیشتر شد.

در کشور ما کشت گندم رونق بسیار زیادی دارد و کشاورزان زیادی در زمین های خود این گیاه را به عمل می آورند به همین دلیل تولید نشاسته گندم هم در کارخانه های متعددی در داخل کشور انجام می شود.

آرد گندم که از پودر کردن دانه های آن به دست می آید از چند قسمت تشکیل شده که یکی از آن ها گلوتن یا پروتئین می باشد. برای تولید نشاسته گندم باید گلوتن از آرد گندم جدا شود که این امر به وسیله دستگاه های مخصوص انجام می شود.

قیمت تمام شده نشاسته گندم وابسته به مواد اولیه آن یعنی آرد گندم می باشد و همان طور که گفته شد به دلیل تولید زیاد گندم در کشور این محصول قیمتی منطقی دارد. برای خرید نشاسته گندم در انواع پودری و گرانولی می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

منبع: فروشگاه نشاسته

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

صادرکننده نشاسته گندم درجه یک با کیفیت مطلوب

بسیاری از تولید کنندگان داخلی، صادرکننده نشاسته گندم درجه یک با کیفیت مطلوب می باشند؛ و توانسته اند در طول سال های فعالیت خود به جایگاه خوبی در بازارهای بین الم

کانال آمیلوم