آراد برندینگ
خانه / نشاسته ذرت / قیمت انواع نشاسته ذرت کیک و شیرینی

قیمت انواع نشاسته ذرت کیک و شیرینی

قیمت نشاسته کیک و شیرینی به صورت عمده در این صفحه قرار دارد. نشاسته را می توان اصلی ترین ماده اولیه برای تولید انواع کیک و شیرینی و قنادی دانست. قیمت های اعلام شده در این صفحه برای خرید عمده و در حجم بالا می باشد. جهت اطلاع از قیمت روز محصولات با ما در ارتباط باشید.

قیمت نشاسته کیک و شیرینی

قیمت خرید انواع نشاسته ذرت و گندم برای تولید کیک و شیرینی به روز اعلام می شود. انتخاب بین این دو نشاسته بر حسب کارایی و نوع محصولی که قرر است تولید شود فرق می کند. اما به طور کلی نشاسته را می توان مادر مواد اولیه برای تولید کیک و شیرینی دانست.
لیست قیمت انواع نشاسته در تصویر زیر قابل مشاهده می باشد. این قیمت ها به صورت مرتب به روز رسانی می شوند لذا توجه به تاریخ به روز رسانی لیست الزامی است.

بسته بندی نشاسته ذرت

معمولا نشاسته در کارخانه های تولید کننده به صورت کیسه ای و در وزن ۲۵ کیلوگرمی بسته بندی می شود. این کیسه ها از نوع لمینت دولایه بوده و در مقابل رطوبت عایق می باشند تا در حمل و نقل و انبار رطوبت به نشاسته آسیبی نرساند.

قیمت نشاسته کیک و شیرینی

در مورد حمل و نقل و نحوه ارسال سفارشات باید گفت که سفارشات در حجم کمتر از یک تن با ارسال از طریق باربری به دست مصرف کننده می رسد و سفارش های بالاتر از حجم گفته شده به صورت اختصاصی و با وسیله نقلیه مجزا ارسال می شود.

منبع: نشاسته مارکت

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی دانشمند
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

فروشنده نشاسته ذرت زر با استاندارد جهانی

فروشنده نشاسته ذرت زر جز دسته فروشندگانی است که به طور مستقیم و غیر مستقیم با پالایشگاه زر در ارتباطند. این افراد نشاسته ذرت زر را به طور خورده و عمده در اختیار

کانال آمیلوم