آراد برندینگ
خانه / نشاسته گندم / صادرات نشاسته گندم در حجم بالا به کشور عراق

صادرات نشاسته گندم در حجم بالا به کشور عراق

صادرات نشاسته گندم به کشور عراق در حالی انجام می شود که کشور ما در زمینه تولید انواع نشاسته از گندم به پیشرفت قابل ملاحظه ای دست یافته است. نشاسته های گندم تولید شده از طریق این سایت به کشور های منطقه ارسال می شوند.

نشاسته گندم

بسیاری از غذا هایی که ما در طول روز مصرف می کنیم حاوی مقادیری نشاسته می باشند.

این نشاسته ها برای بدن ضروری و مفید هستند اما مانند هر ماده غذایی دیگری زیاده روی در مصرف نشاسته هم برای انسان ضرر دارد.

نشاسته گندم

  • نان
  • ماکارونی
  • برنج
  • لوبیا
  • سیب زمینی
  • فندق

و غلات حاوی مقادیر قابل ملاحظه ای نشاسته هستند. نشاسته گندم ماده اولیه بسیاری از صنایع غذایی و غیر غذایی می باشد. از نشاسته گندم می توان به عنوان یک غلطت دهنده در تولید انواع کیک و شیرینی استفاده کرد و یا در تولید چسب به عنوان یکی از مواد اولیه اصلی! این تنوع در موارد مصرف نشاسته باعث شده تا عرضه و فروش این پودر سفید در کشور های همسایه نیز بر قرار باشد.

صادرات نشاسته گندم

 

صادرات نشاسته گندم

صادرات نشاسته گندم علاوه بر گسترش روابط اقتصادی بین دو کشور باعث ورود ارز به کشور می شود که از اهمیت بالایی برخوردار است. کشور هایی نظیر ترکیه و افغانستان و عراق از جمله مشتریان نشاسته ایرانی هستند.

مجموعه کارخانجات گل یاس با بیش از 40 سال سابقه تولید نشاسته گندم اکنون آماده تولید و صادرات انواع نشاسته به کشور های منطقه می باشد.

منبع: نشاسته من

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس:

مطلب پیشنهادی

خرید نشاسته گندم به قیمت کارخانه

خرید نشاسته گناباد در انواع مختلف از طریق سایت نشاسته ها امکان پذیر می باشد. …