آراد برندینگ
خانه / نشاسته تاپیوکا / سایت خرید نشاسته تاپیوکا

سایت خرید نشاسته تاپیوکا

در مورد نشاسته تاپیوکا چه می دانید ؟ آیا تا به حال اسم گیاه کاساوا به گوشتان خورده است؟

اگر از طریق جست و جو در اینترنت به این صفحه وارد شده اید به شما تبریک می گوییم زیرا قرار است در زیر کمی در مورد این گیاه و نشاسته نام برده شده توضیح دهیم.

غلات نقش ویژه ای در زندگی ما انسان ها ایفا می کنند و از دیر باز از جمله منابع مهم غذایی برای انسان ها بوده اند. از جمله مهم ترین غلات که ما بیشترین بهره را از آن ها می بریم می توان به گندم و ذرت اشاره کرد. به دلیل فراوانی زمین های زیر کشت این دو گیاه همه شما عزیزان با خواص و کاربرد های آن ها آشنا می باشید. یکی از مهم ترین موادی که از این غلات به دست می آید نشاسته نام دارد که کاربرد های فراوانی در صنایع غذایی و دیگر صنعت ها دارد. در ادامه توضیحاتی در مورد گیاه کاساوا می دهیم تا بیشتر با آن آشنا شوید.

کاساوا چیست؟

کاساوا یا مانیوک گیاهی است که در مناطق گرم و مرطوب یا به عبارت دیگر مناطق حاره ای رشد می کند. ویژگی بارز این گیاه رشد و پرورش آن در خاک های فقیر از لحاظ منابع معدنی می باشد. گیاه ذکر شده در ابتدا در مناطقی از آمریکای جنوبی وجود داشته و سپس به دیگر نقاط دنیا رسیده است. برگ های کاساوا به شکل سوزنی و تیز و رنگ سبز می باشند.

گیاه کاساوا به همراه برگ های سبز و ریشه های غده ای

نشاسته تاپیوکا چیست؟

در قسمت قبل گفتیم که گیاه کاساوا منبع بسیار خوبی برای تولید نشاسته است اما این نشاسته چگونه استخراج می شود؟

گیاه کاساوا دارای ریشه های غده ای شکل بزرگ می باشد که این غده ها را بعد از بیرون آوردن و شستشو خشک کرده و سپس تبدیل به آرد می کنند. آرد گرفته شده از ریشه گیاه کاساوا، تاپیوکا نام دارد. این آرد سرشار از نشاسته می باشد و به راحتی می توان نشاسته موجود درد آن را استخراج کرد. تاپیوکا بعد از گندم و ذرت رتبه سوم در تامین کربوهیدرات های مورد نیاز انسان در کره زمین را داراست. در حال حاضر کشور نیجریه به عنوان بزرگ ترین کشور دارای زمین های زیر کشت کاساوا شناخته می شود.

ریشه های غده ای کاساوا

خرید اینترنتی نشاسته تاپیوکا

همانطور که گفته شد این گیاه در مناطق گرم و مرطوب رشد می کند و امکان پرورش آن در کشور ما وجود ندارد بنابراین نشاسته های تاپیوکا موجود در ایران وارداتی هستند. از آن جایی که بخش زیادی از مصرف کنندگان این محصول تولید کنندگان و فعالان صنعت می باشند بر آن شدیم تا با عرضه اینترنتی از طریق سایت، خرید آن را برای متقاضیان راحت تر و ساده تر کنیم.

این نشاسته در بسته بندی های 25 کیلو گرمی و در انواع خام و اصلاح شده قابل تهیه کردن می باشد.
منبع: نشاسته ها

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
شماره ثابت: -
شماره فکس:

مطلب پیشنهادی

فروشنده نشاسته تاپیوکا

فروشنده عمده نشاسته تاپیوکا صنعتی

فروشنده نشاسته تاپیوکا از طریق این سایت محصولات خود را به فروش می رساند. نشاسته …