آراد برندینگ
خانه / نشاسته ذرت / خرید عمده نشاسته ذرت

خرید عمده نشاسته ذرت

بعد از گندم بیشترین زمینهای کشاورزی در سراسر جهان به کشت ذرت اختصاص داده شده است. ذرت یکی از غلات هایی است که ۷۰ درصد آن را نشاسته تشکیل می دهد و انواع نشاسته ها با توجه به کیفیت آن ها در صنایع مختلف (غذایی و غیر غذایی) بسیار پرکاربرد هستند، اما در رابطه با نشاسته ذرت، استفاده فراوان و مورد توجه آن در زمینه قنادی (کیک،شیرینی و…) می باشد.

پودر نشاسته ذرت

در واقع قدرت غلظتی که این محصول بعد از ترکیب شدن با آب و مواد دیگر به وجود می آورد، دو برابر آرد ذرت است. نکته قابل توجه دیگر این است که این نشاسته بعد از ترکیب و تولید ، هیچ گونه بوی نشاسته در محصولات تولید شده به جای نمی گذارد.

خرید عمده نشاسته ذرت

تمامی افراد و تولید کننده های ایران که در زمینه تولیدات کیک و شیرینی جات فعالیت می کنید اگر به دنبال خرید نشاسته ذرت به صورت عمده هستید، آماده همکاری با شما عزیزان هستیم.

کارخانه تولید نشاسته ذرت

ذرت به عنون یکی از اصلی ترین غلات برای استخراج نشاسته و شیرین کننده ها مورد استفاده قرار می گیرد. تعداد کارخانه های تولید کننده نشاسته ذرت در دنیا بسیار زیاد می باشد. در ادامه نحوه فرآوری ذرت را مشاهده نمایید.

در کشور ما نیز این کارخانه ها به صورت فعال در همین زمینه مشغول به تولید محصولات می باشند. از جمله این کارخانه ها می توان به اسامی زیر اشاره کرد:
  • ذرین ذرت شاهرود
  • گلوکوزان
  • فروکتوز ناب
  • زر فروکتوز
  • نشاسته البرز

این کارخانه ها در زمینه تولید انواع نشاسته خوراکی و صنعتی فعالیت دارند.

خرید عمده نشاسته ذرت

قیمت هر کیلو نشاسته ذرت

قیمت هر کیلو نشاسته ذرت در سال ۹۸ با تغییراتی نسبت به سال گذشته همراه بوده است. این پودر سفید رنگ در سال جدید با قیمت ۳۷۰۰ تومان به فروش می رسد که با توجه به نوسانات بازار و قیمت مواد اولیه، این قیمت نیز با تغییراتی مواجه می شود.
برای اطلاع شما عزیزان از قیمت روز محصولات، لیست قیمت به روز شده در تصویر زیر قرار گرفته است:

خرید عمده نشاسته ذرت

خرید عمده نشاسته ذرت در بازار مواد اولیه صنایع غذایی در حال انجام می باشد. راه های زیادی برای خرید عمده نشاسته ذرت و دیگر نشاسته ها وجود دارد اما بهترین و سریع ترین راه موجود، استفاده از اینترنت و خرید اینترنتی می باشد.
امروزه کارخانه ها محصولات تولیدی خود را از طریق اینترنت به راحتی به بازار عرضه می کنند و خریداران نیز این محصولات را با کمترین هزینه تهیه می کنند.

نشاسته و مواد دیگر مانند گلوکز و فروکتوز که مقدار مصرف آن ها در کشور بسیار بالا می باشد نیز از طریق اینترنت به فروش می رسند. مجموعه آمیلوم به عنوان عامل فروش اینترنتی محصولات ذکر شده در ایران فعالیت می کند و شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده این محصولات را از ما خرید کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولیدی نشاسته ذرت

کارخانه تولیدی نشاسته ذرت

کارخانه تولیدی نشاسته ذرت محصولات با کیفیت و مرغوب خود را به صورت مستقیم به …

کانال آمیلوم